Náš sortiment Studentská pečeť Zlatá edice

Studentská pečeť Zlatá edice

  • více druhů
  • cena za 170 g

Detailní popis produktu:

Studentská pečeť uvádí švestky s mákem, jak je neznáte. Originální kombinace lahodné bílé čokolády, švestek, máku, arašídů a želé s chutí černého rybízu je  nejnovějším přírůstkem do řady Zlaté edice Studentské pečeti. Dokonale vyladěná chuť přináší už tradiční unikátní mix ingrediencí, který dělá Studentskou pečeť nejoblíbenější tabulkou čokolády, i nové, neokoukané suroviny a kombinace. Možná Vám připomenou babiččiny povidlové buchty, ale jistojistě Vás zcela okouzlí. Nová maková Studentská pečeť je totiž neodolatelná na pohled i na jazyku. Objevte i další čokolády z řady Zlaté edice, dobré v každém kousku. V nových chuťových variacích a s extra porcí kakaa, se 100% kakaovým máslem a šťavnatým ovocem. Nezaměnitelný originál, který pro Vás stále vyrábíme v České republice.

Hodnocení od zákazníků: 75%
Studentská pečeť Zlatá edice

Fine Life

Výrobky Fine Life naleznete exkluzivně pouze v prodejnách Můj obchod. Při výrobě produktů se klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se vyrábí. Fine Life Vám tak přináší tu nejlepší kombinaci - kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Produkty Fine Life

ARO

Značka ARO představuje široký sortiment potravinového i spotřebního zboží, které se vyrábí ve standardní kvalitě odpovídající mezinárodním požadavků a za velmi výhodné ceny. ARO je tak značkou kvalitního zboží, jehož cena je bezkonkurenčně nízká.

Produkty ARO

Ostatní

V obchodech sítě Můj obchod najdete i řadu dalších výrobků a značek.

Produkty Ostatní