Náš sortiment Sopocká pečeně

Sopocká pečeně

  • cena za 100 g

SLOŽENÍ

Vepřové maso 70%,pitná voda,jedlá sůl,sójový protein, E451,E450,E452,E339,E262,E331-stabilizátory,maltodextrin, vláknina,glukóza,vepřový protein,E300,E316-antioxidanty,aroma, E621-zvýrazňovač chuti,koření,E330-regulátor kyselosti,rostlinné extrakty,E250-konzervační látka. Výrobek může obsahovat stopová množství:sóji,mléka a jeho derivátů(laktóza), glutenu,celeru,hořčice.

ALERGENY

Sójové boby a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek,Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Celer a výrobky z něj,Hořčice a výrobky z ní

VÝROBCE

Animex Foods Sp. z o.o. sp. k. Morliny 15, 14-100 Ostróda, Oddział w Starachowicach, ul.Krańcowa 4, 27-200 Starachowice.

Hodnocení od zákazníků:
Zatím nikdo nehodnotil, buďte první.
Sopocká pečeně

Fine Life

Výrobky Fine Life naleznete exkluzivně pouze v prodejnách Můj obchod. Při výrobě produktů se klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se vyrábí. Fine Life Vám tak přináší tu nejlepší kombinaci - kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Produkty Fine Life

ARO

Značka ARO představuje široký sortiment potravinového i spotřebního zboží, které se vyrábí ve standardní kvalitě odpovídající mezinárodním požadavků a za velmi výhodné ceny. ARO je tak značkou kvalitního zboží, jehož cena je bezkonkurenčně nízká.

Produkty ARO

Ostatní

V obchodech sítě Můj obchod najdete i řadu dalších výrobků a značek.

Produkty Ostatní