Náš sortiment Matjesy s cibulí

Matjesy s cibulí

  • cena za 140 g

SLOŽENÍ

marinovaný sleď obecný (Clupea harengus) 55 %hm.,cibule marinovaná 25 %hm.,řepkový olej 14%hm.,jedlá sůl 3,5 %hm.,regulátory kyselosti (kyselina citronová,citronany sodné,glukono-delta-lakton), konzervanty (benzoan sodný,sorban draselný),látka zvýrazňující chuť a vůni(glutaman sodný),přírodní kouřové aroma,dextróza. Výrobek může obsahovat celer, mléko, vejce, hořčici.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1074kJ/257kcal; Tuky 24 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7g; Sacharidy 3,4g, z toho cukry 1,8g ; Bílkoviny 7,1 g; Sůl 3,5g.

VÝROBCE

Výrobce: ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Libušská 395/229, Praha 4 - Libuš, Česká republika.

Hodnocení od zákazníků: 50%
Matjesy s cibulí

Fine Life

Výrobky Fine Life naleznete exkluzivně pouze v prodejnách Můj obchod. Při výrobě produktů se klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se vyrábí. Fine Life Vám tak přináší tu nejlepší kombinaci - kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Produkty Fine Life

ARO

Značka ARO představuje široký sortiment potravinového i spotřebního zboží, které se vyrábí ve standardní kvalitě odpovídající mezinárodním požadavků a za velmi výhodné ceny. ARO je tak značkou kvalitního zboží, jehož cena je bezkonkurenčně nízká.

Produkty ARO

Ostatní

V obchodech sítě Můj obchod najdete i řadu dalších výrobků a značek.

Produkty Ostatní