Náš sortiment Babiččina sekaná*

Babiččina sekaná*

  • cena za 100 g

SLOŽENÍ

vepřové a hovězí maso ( min. 60%), vepřové kůže, pitná voda, STROUHANKA (PŠENIČNÁ MOUKA, rostlinný tuk,droždí, jedlá sůl, cukr),bramborový škrob,jedlá sůl, stabilizátor E250, bílkovina živočišného původu, česnek, zahušťovadlo E415, antioxidant E300, kmín, cibule, byliny a extrakty koření, na povrchu - vepřová bránice min. 2%, glukózový sirup, barvivo E150d, bylinný extrakt, pitná voda.

ALERGENY

Obiloviny obsahující lepek

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE

Výživové údaje na 100g. Energetická hodnota. 1244kJ/296 kcal, Tuky 25g, z toho nasycené mastné kyseliny 10g, Sacharidy 6,5g, z toho cukry 2g, Bílkoviny 11g, Sůl 2,3g.

VÝROBCE

Váhala a spol. s r.o. Náměstí Míru 97 753 66 Hustopeče nad Bečvou, ČR

Hodnocení od zákazníků: 15%
Babiččina sekaná*

Fine Life

Výrobky Fine Life naleznete exkluzivně pouze v prodejnách Můj obchod. Při výrobě produktů se klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se vyrábí. Fine Life Vám tak přináší tu nejlepší kombinaci - kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Produkty Fine Life

ARO

Značka ARO představuje široký sortiment potravinového i spotřebního zboží, které se vyrábí ve standardní kvalitě odpovídající mezinárodním požadavků a za velmi výhodné ceny. ARO je tak značkou kvalitního zboží, jehož cena je bezkonkurenčně nízká.

Produkty ARO

Ostatní

V obchodech sítě Můj obchod najdete i řadu dalších výrobků a značek.

Produkty Ostatní